LETNÍ TÁBOR NOVÉ HRADY - 9. - 16. 7. 2017

Datum a čas: 
09.07.2017 (Celý den)
Místo: 
Penzion Na Celnici Nové Hrady
Česká republika

Zveme všechny přátele nejen šarplaninců, krašáků a tornjaků na letošní letní tábor do Nových Hradů v termínu 9. 7. - 16. 7. K dispozici je ubytování na pokojích se sociálním zařízením (350 Kč/osoba), ve studiu se sociálním zařízením a kuchyňkou (též 350 Kč/osoba, nutnost obsadit min. 4 lůžka) či v chatkách (větší - 250 Kč/osoba, menší - 150 Kč/osoba).

Akce se koná v prostorném oploceném areálu pejskařského penzionu Na Celnici v blízkosti Nových Hradů. V místě se nachází restaurace, kde nám krom drobného občerstvení a minutek dokáží připravit i plnou penzi (275 Kč/ den), polopenzi (175 Kč/den) či snídaně (85 Kč/den), překážky pro vyzkoušení i trénink agility, kotce zdarma (psi však samozřejmě mohou zdarma bydlet i s páníčky na pokoji či v chatce), ohniště, u kterého trávíme příjemné letní večery, free wifi, je možné si také zapůjčit např. koloběžky nebo vybavení pro dogtrekking (psí turistiku), ke které je v okolí víc než dost skvělých příležitostí. V blízkosti se nachází mnoho zajímavých míst, k některým se dá dojít pěšky, ke vzdálenějším je třeba auto. Mohu jmenovat například Tereziino údolí, historické centrum s hradem v Nových Hradech, vzdálenější vrchy jako Kamenec, Vysoká nebo Slepičí Hory či asi 15 km vzdálené pískovny vhodné ke koupání psů i lidí.

Každé ráno pořádáme společný výcvik, kde se psi socializují, pocvičí základní poslušnost a páníčci se naučí, jak správně předvádět na výstavě, při příjemném počasí si během dne může každý sám nebo pod vedením vyzkoušet i základy agility a dogdancingu. Celý den už je pak jen ve Vaší režii a můžete ho strávit pouze posezením v místě u orosené sklenice piva a krátkou procházkou, náročnějším výletem po krásách Novohradských hor nebo koupáním v pískovnách. Další jistotou je jen večerní sraz u pohodového táboráku. 

V případě zájmu se hlaste na e-mailovou adresu objednavky@penzionnacelnici.cz, případně na tel. čísle provozního penzionu 608222263. A pokud budete mít dotazy, které nesouvisí s ubytováním a stravou, neváhejte se obrátit na adresu petr@smakal.eu. Celá kapacita je do konce dubna rezervovaná pro účastníky tábora, dále budou místa nabídnuta veřejnosti. 

Na všechny se moc těšíme! 

PS: A pokud by si někdo přál počíst něco trochu autentičtějšího, neváhejte nahlédnout ZDE na článek z roku 2016.