Výsledky 2022

SPECIÁLNÍ VÝSTAVA Olšovec 1. 10. 2022

KRAŠSKÝ OVČÁK
PES
třída vítězů
1 ORBIT LEPA ANKA 18. 1. 2016 ČMKU/KRO/1057/16/19
otec: Jod Pudobski
matka: Lona Valvasorska
chovatel: Denisa Tomečková
majitel: Denisa Tomečková
hodnocení: výborný 1 

ŠARPLANINEC
PES
třída štěňat
2 JAMBO TON-KA DOG28. 4. 2022 CMKU/JOS/4251/22
otec: Banza Ště-Kot North
matka: Izzy Ton-Ka Dog
chovatel: Antonín Kačmarčík
majitel: Antonín Kačmarčík
hodnocení: velmi nadějný 2
3 JAN TON-KA DOG 28. 4. 2022 CMKU/JOS/4256/22
otec: Banza Ště-Kot North
matka: Izzy Ton-Ka Dog
chovatel: Antonín Kačmarčík
majitel: Antonín Kačmarčík
hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší štěně plemene, Nejlepší štěně Olšovce 2022

třída mladých
4 CHRISTOFF OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 27. 7. 2021 CMKU/JOS/4184/21
otec: Bax Maks Ště-Kot North
matka: Emma od Libeňské loděnice
chovatel: Andrea Navrátilová
majitel: Hana Janešíková
hodnocení: výborný 2
5 BARNEY OD ROMANIJSKIH PROPLANAKA 11. 12. 2021 CMKU/JOS/4211/21
otec: Grom
matka: A-Luna od Romanijskih Proplanaka
chovatel: Goran Božič
majitel: Goran Božič výborný 1, CAJC, VSV mladých, BOJ

mezitřída
6 BART HAVÍŘOVSKÁ DAMALA 4. 3. 2021 CMKU/JOS/4155/21
otec: Saž - Meda Jahorinski od Zorana
matka: Amálka Meda Ště-Kot North
chovatel: Malá Dana
majitel: ing. Kinský Jaroslav
hodnocení: výborný 1, CAC

třída otevřená
7 BANZA ŠTĚ-KOT NORTH 19. 2. 2019 CMKU/JOS/4031/19
otec: S-Maks od Mak Mavrovo
matka: Tesa Ště-Kot North
chovatel: MVDr. Štěpánka Kotoučová
majitel: Antonín Kačmarčík
hodnocení: výborný 4
8 CARL POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM 26. 4. 2020 CMKU/JOS/4102/20
otec: Akim pod Dřínovským vrchem
matka: M-Katniss The God of Macedonia
chovatel: Romana Olmerová
majitel: Jaroslav Prukner
hodnocení: výborný 1, CAC, VSV pes, BOS
9 IZÁK TON-KA DOG 5. 3. 2017 CMKU/JOS/3938/17
otec: Osman Mat Ště-Kot North
matka: Chira Ton-Ka Dog
chovatel: Antonín Kačmarčík
majitel: Antonín Kačmarčík
hodnocení: výborný 3
10 SOKOL DREN SHARISLANDS 24. 1. 2020 CMKU/JOS/4084/20
otec: I Meron Sharislands
matka: Tajga Faundland
chovatel: Rostislav Šidák
majitel: Rostislav Šidák
hodnocení: výborný 2, res. CAC
11 ZORAN 6. 12. 2019 ZReg./JOS/4497/22
otec: neznámý
matka: neznámá
chovatel: neznámý
majitel: Jana a Jindřich Pavlisovi
hodnocení: vyloučen - špatná drezura v kruhu

třída vítězů
12 BABAKAJ ŠTĚ-KOT NORTH 19. 2. 2019 CMKU/JOS/4035/19
otec: S-Maks od Mak Mavrovo
matka: Tesa Ště-Kot North
chovatel: MVDr. Štěpánka Kotoučova
majitel: Vlastimil Karpíšek
hodnocení: výborný 2
13 SAŽ-MEDA JAHORINSKI OD ZORANA 26. 8. 2017 CMKU/JOS/4077/19/20
otec: Daff
matka: Doli Jahorinska od Zorana
chovatel: Zoran Bjelica
majitel: Dana Malá
hodnocení: výborný 1, CAC

FENA
třída štěňat
14 JASMINA TON-KA DOG 28. 4. 2022 CMKU/JOS/4258/22
otec: Banza Ště-Kot North
matka: Izzy Ton-Ka Dog
chovatel: Antonín Kačmarčík
majitel: Antonín Kačmarčík
hodnocení: velmi nadějná 2
15 NIKA 10. 6. 2022 CMKU/JOS/4292/22
otec: Bil-Micko od Bjelica
matka: Nora od Bjelica
chovatel: Bjelica Nebojsa
majitel: Vlastimil Karpíšek
hodnocení: velmi nadějná 1

třída dorostu
16 ASTA BESKA JELENÍ ZÁŘE 26. 3. 2022 PP zažádáno
otec: Bag od Kef
matka: Bora Ště-Kot North
chovatel: Libor Kameník
majitel: Jaroslav Prukner
hodnocení: velmi nadějná 1, Nejlepší dorost plemene, Nejlepší dorost Olšovce 2022

třída mladých
17 CONNIE AGIRA Z MALENICKÝCH PASTVIN 24. 8. 2021 ČMKU/JOS/4202/21
otec: Bax Maks Štěkot North
matka: Agira z Malenických pastvin
chovatel: Jana Myslivcová
majitel: Jana Myslivcová
hodnocení: velmi dobrá 1
18 CHANTELLA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 27. 7. 2021 CMKU/JOS/4185/21
otec: Bax Maks Ště-Kot North
matka: Emma od Libeňské loděnice
chovatel: Navrátilová Andrea
majitel: Srněnská Andrea
hodnocení: velmi dobrá 2
19 TRINITY SHARISLANDS 4. 6. 2021 CMKU/JOS/4173/21
otec: Medo Sapi Suvodo
matka: Quirina Sharislands
chovatel: Rostislav Šidák
majitel: Bedřich Ouřada
hodnocení: absence
20 TARA DREAM SHARISLANDS 4. 6. 2021 CMKU/JOS/4171/21
otec: Medo Sapi Suvodo
matka: Quirina Sharislands
chovatel: Rostislav Šidák
majitel: Iveta Vítková
hodnocení: absence

mezitřída
21 CARIŠA Z TERKY 3. 2. 2021 CMKU/JOS/4143/21
otec: Bax Maks Ště-Kot North
matka: Britómartis z Galgenmuehle
chovatel: PhDr. Dagmar Cestrová
majitel: Andrea Polatová
hodnocení: absence
41 Ariana Meryold 31. 10. 2020 CMKU/JOS/4140/20
otec: Nero od Babam Bitola
matka: Zina Teska Ště-Kot North
chovatel: Margita Hušková
majitel: MUDr. Daniel Jedlička

třída otevřená
22 A- LUNA OD ROMANIJSKIH PROPLANAKA 15. 6. 2018 CMKU/JOS/3984/18
otec: Brik Murko Suvodo
matka: Bela
chovatel: Goran Božič
majitel: Goran Božič
hodnocení: výborná 1, CAC, VSV fena, BOB, Vítěz Olšovce 2022 (BIS)
23 DORY Z OSECKÝCH LUK 12. 12. 2019 CMKU/JOS/4083/19
otec: Muf
matka: Bera z Oseckých luk
chovatel: Alena Šajnerová
majitel: Tamara Uhlířová
hodnocení: velmi dobrá 3
24 DRENA WERA ŠTĚ-KOT NORTH 22. 8. 2020 CMKU/JOS/4132/20
otec: Kizu od Mak Mavrovo
matka: Wera Meda Ště-Kot North
chovatel: MVDr. Štěpánka Kotoučová
majitel: Radek Halamka
hodnocení: výborná 2
25 FREEDA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 22. 11. 2017 CMKU/JOS/3961/17
otec: Rimy Neron Ště-kot North
matka: Meda Ště-kot North
chovatel: Andrea Navrátilová
majitel: Marek Španihel
hodnocení: velmi dobrá
42 Sikra Emerson Sharislands 24. 1. 2020, CMKU/JOS/4128/20
otec: I´m Meron Sharislands
matka: Tajga Faundland
chovatel: Rostislav Šidák
majitel: Petra Hamouzová
hodnocení: velmi dobrá 4

třída vítězů
26 BERRY MIRA Z MALENICKÝCH PASTVIN 20. 8. 2020 ČMKU/ JOS/4128/20
otec: Rimy Neron Štěkot North
matka: Marta Delijska od Bobana
chovatel: Jana Myslivcová
majitel: Jana Myslivcová
hodnocení: výborná 1, CAC
27 CYARA Z TERKY 3. 2. 2021 CMKU/JOS/ CMKU/JOS/4145/21
otec: Bax Maks Ště-Kot North
matka: Britómartis z Galgenmuehle
chovatel: PhDr. Dagmar Cestrová
majitel: PhDr. Dagmar Cestrová
hodnocení: velmi dobrá 2

třída veteránů
28 KARA HARA SHARISLANDS 28. 5. 2014 CMKU/JOS/3771/14/16
otec: Viliers Sharrit Faundland
matka: Hara Drena Sharislands
chovatel: Rostislav Šidák
majitel: Dana Malá
hodnocení: absence

TORNJAK
pes
třída dorostu
29 BALVAN BURIM SREDNI VAŠTAR 22. 1. 2022 CMKU/TO/144/22
otec: Nubian Dalmatinski Vrisak
matka: Leda
chovatel: Mgr. Kučerová Sabina
majitel: Ing. Jacháčková Monika
hodnocení: velmi nadějný 1

třída mladých
30 AŠAR FARMA ZA KOPCEM 06. 10. 2021 CMKU/TO/128/21
otec: Be My Hurricane Tor Bohemia
matka: Gera
chovatel: Martin Válek
majitel: Jiří Kusý
hodnocení: velmi dobrý 1

třída otevřená
31 ACHIRD VRAN SREDNI VAŠTAR 28. 9. 2020 CMKU/TO/94/20
otec: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Leda
chovatel: Mgr. Sabina Kučerová
majitel: Ing. Aurora Pontigo Arestizábal
hodnocení: výborný 2
32 BAKIM GULDEN LAND 23. 4. 2019 CMKU/TO/66/19
otec: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Rose
chovatel: Ivan Linhart
majitel: Lenka Dušková
hodnocení: výborný 1, CAC, VSV pes, BOS
33 ELEMENT VIPER DRAGO TOR BOHEMIA 28. 8. 2020 CMKU/TO/85/20
otec: Be My Hurricane Tor Bohemia
matka: Runa Vala Liburna
chovatel: Jasmína Petlach
majitel: Mgr. Jaroslav Stross a Jasmína Petlach
hodnocení: velmi dobrý 3

třída vítězů
34 ZORRO MAX OD BADROVA 4.3.2020 CMKU/TO/103/20
otec: Vikon od Badrova
matka: Bonamazza
chovatel: Damir Badrov
majitel: Zuzana Novotná
hodnocení: výborný 1, CAC

FENA
třída dorostu
35 BABA VANGA SREDNI VAŠTAR 22. 1. 2022 CMKU/TO/154/22
otec: Nubian Dalmatinski vrisak
matka: Leda
chovatel: Mgr. Sabina Kučerová
majitel: Jaroslava Kolmačková
hodnocení: velmi nadějná 2
36 BOBULE SREDNI VAŠTAR 22. 1. 2022 CMKU/TO/151/22
otec: Nubian Dalmatinski Vrisakmatka: Leda
chovatel: Mgr. Kučerová Sabina
majitel: Ing. Jacháčková Monika a Mgr. Kučerová Sabina
hodnocení: velmi nadějná 1

třída mladých
37 FANTASY SANNARA TOR BOHEMIA 9. 7. 2021 CMKU/TO/123/21
otec: Nubian Dalmatski Vrisak
matka: Billa Miral Castle
chovatel: Petlach Jasmina
majitel: Lenka Dušková
hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ
38 FREEZEE TAMSIN TOR BOHEMIA 9. 7. 2021 CMKU/TO/120/21
otec: Nubian Dalmatinski Vrisak
matka: Billa Miral Castle
chovatel: Jasmína Petlach
majitel: Elvíra Patáková
hodnocení: velmi dobrá 2

mezitřída
39 PRALINA VALA LIBURNA 9. 10. 2020 CMKU/TO/104/21
otec: Feral Vala Liburna
matka: Ruta Vala Liburna
chovatel: Lorena Kovačiček
majitel: Mgr. Sabina Kučerová a Petra Šinová
hodnocení: výborná 1

třída vítězů
41 AVELA BEŠKITA SREDNI VAŠTAR 28. 9. 2020 CMKU/TO/102/20
otec: Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia
matka: Leda
chovatel: Mgr. Sabina Kučerová
majitel: Mgr. Sabina Kučerová
hodnocení: výborná 1, CAC, VSV fena, BOB

 

CAC klubová výstava - MEMORIÁL BRATIMIRA BJELICI KYSELKA 3. 9. 2022

ŠARPLANINEC

PES
Třída štěňat
1 ANDY JELENÍ ZÁŘE 26. 3. 2022 PP zažádáno
o:  Bag od Kef
m: Bora Ště-Kot-North
ch: Libor Kameník
m: Šárka Lehovská
hodnocení: velmi nadějný 2
2 ELLIOT Z MALENICKÝCH PASTVIN 6. 6. 2022 CMKU/JOS/4270/22
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Myslivcová Jana
m: Jana Myslivcová
absence
3 FREDDIE ŠTĚ-KOT NORTH  14. 3. 2022 tet. č. 4241
o: Bax Max Ště-Kot North
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Zdeněk Panuška
hodnocení: velmi nadějný 3
4 FREDY MAKS ŠTĚ-KOT NORTH 14. 3. 2022 zažádáno
o: Bax Max Ště-Kot North
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Zdeněk Charvát
hodnocení: velmi nadějný 1

Třída dorostu
5 BARNEY OD ROMANIJSKIH PROPLANAKA 11. 12. 2021 CMKU/JOS/4211/21
o: Grom
m: A-Luna od Romanijskih Proplanaka
ch: Goran Božić
m: Goran Božić
hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší dorost (za plemeno), Nejlepší dorost Kyselky 2022

Třída mladých
6 AARON OD SÁZAVSKÝCH PEŘEJÍ 25. 7. 2021 ČMKU/JOS/4188/21
o: Ajk od Krivokapića
m: Corra Issy
ch: Minaříková Jitka
m: Kateřina Miksová
absence
7 CAR BAX Z MALENICKÝCH PASTVIN 24. 8. 2021 CMKU/JOS/4198/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Myslivcová Jana
m: Šanturovová Petra
odstoupil
8 CAMERON BAX Z MALENICKÝCH PASTVIN 24. 8. 2021 ČMKU/JOS/4197/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerova
odstoupil

Mezitřída 
9 BART HAVÍŘOVSKÁ DAMALA  4. 3. 2021 CMKU/JOS/4155/21
o: Saž - Meda Jahorinski od Zorana
m: Amálka Meda Ště-Kot North
ch: Malá Dana
m: Jaroslav Kinský
hodnocení: výborný 1, CAC

Třída otevřená
10 ARTAN KIZE ŠTĚ-KOT NORTH 2. 9. 2018 CMKU/JOS/4012/18
o: Kizu od Mak Mavrovo
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Josef Šístek
hodnocení: výborný 1, CAC, Nejlepší dospělý pes, BOB, Vítěz Kyselky 2022 (BIS)
11 CARL POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM 26. 4. 2020  CMKU/JOS/4102/20
o: Akim pod Dřínovským vrchem
m: M-Katniss The God Of Macedonia
ch: Romana Olmerová
m: Jaroslav Prukner
hodnocení: výborný 2, res. CAC
12 EL -TARIS THE GOD OF MACEDONIA   6. 8. 2020   CMKU/JOS/4169/21
o: Kuper od Marija i Jovana
m: Azra
ch: Alexandar Gjorgjievski
m: Lenka Narovcová
hodnocení: velmi dobrý 4
13 SNEŠKO SRCE ŠARENGRADA 15. 8. 2017 JR 102150 Šo
o: Mali Kajmak Srce Šarengrada
m: Carica Srce Šarengrada
ch: Milan Simić
m: Jana Myslivcová
hodnocení: velmi dobrý 
14 YAKI MURKO ŠTĚ-KOT NORTH 9. 1. 2017 CMKU/JOS/3920/17
o: Murko Junior Ště-Kot North
m:  Vitka Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Zdeněk Hrouda
hodnocení: výborný 3

Třída vítězů
15 BABAKAJ ŠTĚ-KOT NORTH  19. 2. 2019   CMKU/JOS/4035/19
o: S-Maks od Mak Mavrovo
m: Tesa Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: Vlastimil Karpíšek
hodnocení: výborný 1, CAC
16 NASTETA OD KARAVILOSKI 10. 9. 2014 CMKU/JOS/3847/15
o: Dičo
m: Tunna od Kuteš
ch: Steva Karaviloski
m: Šajnerová Alena
hodnocení: výborný 2, res. CAC

Třída čestná
17 Ch.ČR AKIM POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM  19. 5. 2016   CMKU/JOS/3876/16/20
o: Rimy Neron Ště-Kot North
m: Cita Halali Hou
ch: Romana Olmerová
m: Romana Olmerová
hodnocení: výborný 1

Mimo pořadí  
ZORAN 6.12.2019   zápis do registru
otec a matka neznámí
ch neznámý
m Jana a Jindřich Pavlisovi

FENA
Třída štěňat
18 ANKA JELENÍ ZÁŘE 26. 3. 2022 PP zažádáno
o:  Bag od Kef
m: Bora Ště-Kot North
ch: Libor Kameník
m: MVDr. Štěpánka Kotoučová
hodnocení: velmi nadějná 3
19 ASTA BESKA JELENÍ ZÁŘE 26. 3. 2022 PP zažádáno
o:  Bag od Kef
m: Bora Ště-Kot North
ch: Libor Kameník
m: Jaroslav Prukner
hodnocení: velmi nadějná 4
20 Elli Lea Achazi-Shar Valley 6. 3. 2022 CMKU/JOS/4230/22
o: Ajk od Krivokapića
m: Leonka-Šara Suvodo
ch: Miloš Dostál
m: Romana Olmerová
hodnocení: velmi nadějná 1, Nejlepší štěně (za plemeno), Nejlepší štěně Kyselky 2022
21 ENNIE Z MALENICKÝCH PASTVIN 6. 6. 2022 CMKU/JOS/4275/22
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Myslivcová Jana
m: Šanturovová Petra
hodnocení: velmi nadějná
22 ERIS Z MALENICKÝCH PASTVIN 6. 6. 2022  ČMKU/JOS/4276/22
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerova
velmi nadějná
23 FIFI OD MEDY ŠTĚ-KOT North 14. 3. 2022  zažádáno
o: Bax Max Ště-Kot North
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: MVDr. Štěpánka Kotoučová
hodnocení: velmi nadějná 2

Třída dorostu
24 CINDY 10. 2. 2022 JR709279Šo
o: Daba
m: Meli od Čulibrka
ch: Dejan Nedeljeković
m: Martina Kinclová
hodnocení: velmi nadějná 1

Třída mladých
25 C-ZARA Z MALENICKÝCH PASTVIN 24. 8. 2021 ČMKU/JOS/4203/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerová
výborná 2
26 FLEKICA OD ČULIBRKA 29. 4. 2021  JR709021 Šo
o: Vitez Mali
m: Bajka
ch: Dragan Čulibrk
m: Dragan Čulibrk
hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz Kyselky 2022
27 TRINITY SHARISLANDS 4. 6. 2021 CMKU/JOS/4173/21
o: Medo Sapi Suvodo
m: Quirina Sharislands
ch: Rostislav Šidák
m: Bedřich Ouřada
hodnocení: výborná 3

Mezitřída
28 ARIANA MERYOLD   31. 10. 2020   CMKU/JOS/4140/20
o: Nero od Babam Bitola
m: Zina Teska Ště-Kot North
ch: Margita Hušková
m: MUDr. Daniel Jedlička
absence

Třída otevřená 
29 A- LUNA OD ROMANIJSKIH PROPLANAKA   15. 6. 2018 CMKU/JOS/3984/18 
o: Brik Murko Suvodo
m: Bela
ch: Goran Božič
m: Goran Božič
hodnocení: výborná 1, CAC
30 BAJKA  11. 2. 2015 JR 101918 Šo
o: Aga-Jazo
m: B-Džesi
ch: Dragan Čulibrk
m: Dragan Čulibrk
absence
31 CORRA ISSY ACHAZI-SHAR VALLEY 27. 7. 2018  CMKU/JOS/4000/18
o: Brik Murko Suvodo
m: Issy Sharislands
ch: Miloš Dostál
m: Jitka Minaříková
absence
32 DEL-RIA THE GOD OF MACEDONIA 17. 7. 2020  CMKU/JOS/4168/21
o: Tomi
m: Kali-Sara The God of Macedonia
ch: Alexandar Gjorgjievski
m: Lenka Narovcová
hodnocení: velmi dobrá 4
33 HEIDY OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 1. 7. 2020 CMKU/JOS/4117/20
o: Nasteta od Karaviloski
m: Emma od Libeňské loděnice
ch: Andrea Navrátilová
m: Naděžda Ouřadová
absence
34 MAK ŠARA OD MAK MAVROVO 14. 6. 2020 56231 ŠO
o: Aron od Mak Mavrovo
m: Mona od Mak Mavrovo
ch: Živko Živkoski
m: Zdeněk Hrouda
hodnocení: výborná 3
35 MAK BISTRA OD MAK MAVROVO 14. 6. 2020 MNE 56230 šo
o: Aron od Mak Mavrovo
m: Mona od Mak Mavrovo
ch: Živko Živkovski
m: Ing. Pavel Tůma
hodnocení: výborná 2, res. CAC

Třída vítězů
36 BERA Z OSECKÝCH LUK 24. 11. 2015 CMKU/JOS/3845/15 
o: Nasteta od Karaviloski
m: Anabel z Oseckých luk
ch: Šajnerová Alena
m: Šajnerová Alena
hodnocení: výborná 2, res. CAC
37 BORA ŠTĚ-KOT NORTH 19. 2. 2019 CMKU/JOS/4037/19
o: S-Maks od Mak Mavrovo
m: Tesa Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: MVDr. Štěpánka Kotoučová
hodnocení: výborná 1, CAC, Nejlepší dospělá fena (za plemeno), BOS

Třída veteránů
38 AZRA PARUŽEVANSKI 1. 5. 2012 CMKU/JOS/3697/12
o: Zigo od Kef
m: Tigrica od Piksija
ch: Darko Fluka
m: Martina Kinclová
hodnocení: výborná 1, BOV, Veterán vítěz Kyselky 2022
39 INDIANA DIXI SHARISLANDS 15. 11. 2012  CMKU/JOS/3702/12
o: Emerson Manu Sharislands
m: Chagy Betty Sharislands
ch: Rostislav Šidák
m: Rostislav Šidák
absence

Třída čestná
40 C.I.B. BRITÓMARTIS Z GELGENMUEHLE 20. 2. 2016 CMKU/JOS/3858/16
o: E´Damjan Sarplaninac von Srki
m: Akira z Terky
ch: ThDr. Libuše Pipková- Šťastná
m: PhDr. Dagmar Cestrová
hodnocení: výborná 1

TORNJAK
PES
Třída pladých
41 ATREY CURLY SANEM DIAMOND 30. 6. 2021 CMKU/TO/107/21
o: Rujan Vala Liburna
m: Franceska Kubusiowe Lasy
ch: Zuzana Novotná
m: Martin Mondek
hodnocení: výborný 1, CAJC, BOJ

Třída otevřená
42 BAKIM GULDEN LAND 23. 4. 2019 CMKU/TO/66/19
o: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Rose 
ch: Ivan Linhart
m: Lenka Dušková
hodnocení: výborný 1, CAC, Nejlepší dospělý pes (za plemeno), BOB

FENA
Třída mladých
43 FANTASY SANNARA TOR BOHEMIA 9. 7. 2021 CMKU/TO/123/21
o: Nubian Dalmatski Vrisak
m: Billa Mirai Castle
ch: Jasmína Petlach
m: Lenka Dušková
hodnocení: výborná 1, CAJC, BOS

 

KLUBOVÁ VÝSTAVA SÁZAVA 8. 5. 2022

KRAŠSKÝ OVČÁK

PES
Třída štěňat
1 BARNEY OD ROMANIJSKIH PROPLANAKA 11.12.2021 CMKU/JOS/ 4211/21
o: Grom
m: A-Luna od Romanijskih Proplanaka
ch: Goran Božić
m: Goran Božič
hodnocení: velmi nadějný 1, Nejlepší štěně plemene, Nejlepší štěně Sázavy 2022

ŠARPLANINEC

PES
Třída dorostu
2 CAMERON BAX Z MALENICKÝCH PASTVIN 24.8.2021 ČMKU/JOS/4197/22
o: Bax Maks Štěkot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerová
hodnocení: nadějný 1
3 CAR BAX Z MALENICKÝCH PASTVIN 24.8.2021 CMKU/JOS/4198/21
o: Bax Maks Šte-Kot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Myslivcová Jana
m: Šanturovová Petra
hodnocení: nadějný 2

Třída mladých
4 DERRI TARAS SUVODO 11.2.2021 CMKU/JOS/4180/21
o: Taras Chamur Suvodo
m: Leonka-Šara Suvodo
ch: Nenad Vukićević
m: Zuzana Matoušová
hodnocení: velmi dobrý 2
5 CHENDA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 27.7.2021 CMKU/JOS/4182/21
o: Bax Maks Ště-kot North
m: Emma od Libeňské loděnice
ch: Andrea Navrátilová
m: Markéta Folwarczna
hodnocení: velmi dobrý 3
6 CHRISTOFF OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 27.7.2021 CMKU/JOS/4184/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Emma od Libeňské loděnice
ch: Andrea Navrátilová
m: Hana Janešíková
hodnocení: výborný 1, CAJC

Mezitřída
7 ARGO ACHRIS BU ME 3.2.2021 CMKU/JOS/4150/21
o: Bumbar
m: Mečka
ch: Jan Slezák
m: Jana Myslivcová
hodnocení: dobrý
8 DRIM MEDO ŠTE-KOT NORTH 22.8.2022 CMKU/JOS/4131/20
o: Kizu od Mak Mavrovo
m: Wera Meda Ště-Kot North
ch: MVDr. Kotoučová Štěpána
m: Ing. Jiří Kohl
hodnocení: výborný 1, CAC

Třída otevřená
9 ATILA OD ROMANISKIH PROPLANAKA 15.06.2018 CMKU/JOS/3980/18
o: Brik Murko Suvodo
m: Bela
ch: Goran Božič
m: Martin Bargel
absence
10 BANZA ŠTĚ-KOT NORTH 19.02.2019 CMKU/JOS/4031/19
o: S-Maks od Mak Mavrovo
m: Tesa Ště-Kot North
ch: Štěpánka Kotoučová
m: Antonín Kačmarčík
hodnocení: výborný 1, CAC, Klubový vítěz pes, BOS
11 CARL POD DŘÍNOVSKÝM VRCHEM 26.04.2020 CMKU/JOS/4102/20
o: Akim pod Dřínovským vrchem
m: M-Katniss The God Of Macedonia
ch: Romana Olmerová
m: Jaroslav Prukner
hodnocení: velmi dobrý 4
12 DAKY Z OSECKÝCH LUK 12.12.2019 CMKU/JOS/4078/19
o: Muf Fandland
m: Bera z Oseckých luk
ch: Alena Šajnerová
m: Michaela Filipová
hodnocení: výborný 3
13 GROM 2.4.2020 MNE 1003/20 ŠO
o: Bagzi
m: Murga
ch: Vukčević Branko
m: Božič Goran
hodnocení: výborný 2, res. CAC
14 SNEŠKO SRCE ŠARENGRADA 15.8.2017 JR 102150 Šo
o: Mali Kajmak Srce Šarengrada
m: Carica Srce Šarengrada
ch: Milan Simić
m: Jana Myslivcová
absence

Třída vítězů
15 ARIS ACHAZI SHAR VALLEY 5.3.2015 PKR. II-12226
o: Mrgud Srbski Lav
m: Issy Sharislands
ch: Miloš Dostál
m: Maciej Mrozowski
hodnocení: velmi dobrý 2
16 MUF FANDLAND 4.1.2015 JR706772
o: Capa Faundland
m: Drena Faundland
ch: Andráš Polgar
m: Romana Mudroňková
hodnocení: výborný 1, CAC

Třída čestná
17 NASTETA OD KARAVILOSKI 10.9.2014 CMKU/JOS/3847/15
o: Dičo
m: Tunna od Kuteš
ch: Steva Karaviloski
m: Šajnerová Alena
hodnocení: výborný 1, Nejlepší z čestných tříd, Čestný vítěz Sázavy 2022

Třída mimo konkurenci
18 ZORAN 6.12.2019 zápis do registru
o: neznámý
m: neznámá
ch: neznámý
m: Jana a Jindřich Pavlisovi
hodnocení: pořadí 1

FENA
Třída dorostu
19 CONNIE AGIRA Z MALENICKÝCH PASTVIN 24.8.2021 CMKU/JOS/4202/21
o: Bax Maks Štěkot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Jana Myslivcová
m: Jana Myslivcová
hodnocení: velmi nadějná 1, Nejlepší dorost plemene, Nejlepší dorost Sázavy 2022
20 C-ZARA Z MALENICKÝCH PASTVIN 24.8.2021 ČMKU/JOS/4203/21
o: Bax Maks Štěkot North
m: Agira z Malenických pastvin
ch: Jana Myslivcová
m: Martina Haulerová

Třída mladých
21 CARIŠA Z TERKY 3.2.2021 CMKU/JOS/4143/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Britómartis z Galgenmuehle
ch: PhDr. Dagmar Cestrová
m: Andrea Polatová
hodnocení: výborná 1, CAJC, BOJ, Juniorský vítěz Sázavy 2022
22 CASHIRA Z TERKY 3.2.2021 CMKU/JOS/4144/21
o: Bax Maks Ště-Kot North
m: Britómartis z Galgenmuehle
ch: PhDr. Dagmar Cestrová
m: Pavel Čechaček
hodnocení: výborná 3
23 FIONA OD ĆULIBRKA 29.4.2021
o: Vitez Mali
m: Bajka
ch: Dragan Čulibrk
m: Ilja Čulibrk
absence
24 TARA ELLIE SHARISLAND 4.6.2021 CMKU/JOS/4172/21
o: Medo Sapi Suvodo
m: Quirina Sharisland
ch: Rostislav Šidák
m: Gabriela Lamková
odstoupila
25 TRINITY SHARISLANDS 4.6.2021 CMKU/JOS/4173/21
o: Medo Sapi Suvodo
m: Quirina Sharislands
ch: Rostislav Šidák
m: Bedřich Ouřada Mezitřída
hodnocení: výborná 2

Mezitřída
26 ARIANA MERYOLD 31.10.2020 CMKU/JOS/4140/20
o: Nero od Babam Bitola
m: Zina Teska ště-kot North
ch: Hušková Margita
m: MUDr. Daniel Jedlička
hodnocení: výborná 4
27 BÁRA Z MALENICKÝCH PASTVIN20.8.2020 CMKU/JOS/4126/20
o: Rimy Neron Štěkot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Jana Myslivcová
m: Jana Myslivcová
hodnocení: výborná 2, res. CAC
28 HEIDY OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 1.7.2020 CMKU/JOS/4117/20
o: Nasteta od Karaviloski
m: Emma od Libeňské loděnice
ch: Andrea Navrátilová
m: Naděžda Ouřadová
hodnocení: výborná 1, CAC
29 MAK ŠARA OD MAK MAVROVO 14.06.2020 56231 ŠO
o: Aron od Mak Mavrovo
m: Mona od Mak Mavrovo
ch: Živko Živkoski
m: Zdeněk Hrouda
hodnocení: výborná 3

Třída otevřená
30 BERRY MIRA Z MALENICKÝCH PASTVIN 20.8.2020 ČMKU/ JOS/4128/20
o: Rimy Neron Štěkot North
m: Marta Delijska od Bobana
ch: Jana Myslivcová
m: Jana Myslivcová
hodnocení: výborná 1, CAC
31 BERTHA Z HORNERBERGU20.10.2018 CMKU/JOS/4026/18
o: Mali Kajmak Srce Šarengrada
m: Daneta od Libeňské loděnice
ch: Pokorný MIlan
m: Pokorný Milan
hodnocení: velmi dobrá
32 CAIRA FROM SWISS MOUNTAINS 19.8.2018 CMKU/JOS/4005/18
o: Kizu od Mak Mavrovo
m: Daša Halali Hou
ch: Martin Maňak
m: Lenka Nováková
hodnocení: velmi dobrá 3
33 DORY Z OSECKÝCH LUK 12.12.2019 CMKU/JOS/4083/19
o: Muf Faundland
m: Bera z Oseckých luk
ch: Alena Šajnerová
m: Tamara Uhlířová
hodnocení: výborná 2, r. CAC
34 FREEDA OD LIBEŇSKÉ LODĚNICE 22.11.2017 CMKU/JOS/3961/17
o: Rimy Neron Ště-Kot North
m: Meda Šte-Kot North
ch: Andrea Návratilova
m: Marek Španihel
hodnocení: výborná 3

Třída vítězů
35 BERA Z OSECKÝCH LUK 24.11.2015 CMKU/JOS/3846/15
o: Nasteta od Karaviloski
m: Anabel z Oseckých luk
ch: Alena Šajnerová
m: Alena Šajnerová
hodnocení: výborná 1, CAC
36 DEMI STRAŽNIK BALKANA 29.10.2015 PKR. II-123930
o: Paša od Badrova
m: Alaya Stražnik Balkana
ch: Katarzyna Fikus
m: Maciej Mrozowski
hodnocení: výborná 2, res. CAC

Třída veteránů
37 TESA ŠTĚ-KOT NORTH 31.3.2013 CMKU/jJOS/3927/13/16
o: Cer Šapo Suvodo
m: Utma Ště-Kot North
ch: MVDr. Štěpánka Kotoučová
m: MVDr. Štěpánka Kotoučová
hodnocení: výborná 1, Nejlepší veterán plemene, Klubový vítěz 2022 fena, Veterán vítěz Sázavy, BOB, Vítěz Sázavy 2022 (BIS)

TORNJAK

PES
Třída štěňat
57 GALATHION GLASIUS TOR BOHEMIA 27. 1. 2022   CMKU/TO/XX/22
otec Soni, matka Avena Tor Bohemia von Wapensdorf
chovatel Jasmína Petlach, majitel
hodnocení: nadějný 2
58 BELQUEREL BAKSY 22. 1. 2021 CMKU/TO/XX/22
otec: Nubian Dalmatinski Vrisak, matka Leda
chovatel Sabina Kučerová, majitel 
hodnocení: velmi nadějný 1

Třída dorostu
38 AŠAR FARMA ZA KOPCEM 6.10.2021 CMKU/TO/128/21
o: Be My Hurricane Tor Bohemia
m: Gera
ch: Martin Válek
m: Jiří Kusý
hodnocení: nadějný 1

Třída mladých
39 ATREY CURLY SANEM DIAMOND30.6.2021 CMKU/TO/107/21
o: Rujan Vala Liburna
m: Franceska Kubusiowe Lasy
ch: Zuzana Novotná
m: Martin Mondek
hodnocení: velmi dobrý 1

Mezitřída
40 ESKIMO VANDAL TOR BOHEMIA 28.8.2020 CMKU/TO/87/20
o: Be My Hurricane Tor Bohemia
m: Runa Vala Liburna
ch: Petlach Jasmina
m: Radomír Kunčický
hodnocení: výborný 1, CAC

Třída otevřená
41 ACCIO TOR BOHEMIA VON WAPENSDORF 2.10.2019 CMKU/ TO/76/19/21
o: Lebonni
m: Cupra Seraphine Tor Bohemia
ch: Alena Zelínková
m: Zdeněk Vontorek
hodnocení: velmi dobrý 3
42 BAKIM GULDEN LAND 23.4.2019 CMKU/TO/66/19
o: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Rose
ch: Ivan Linhart
m: Lenka Dušková
hodnocení: výborný 2, res. CAC
43 ZORRO MAX OD BADROVA 14.3.2020 CMKU/TO/103/20
o: Vikon od Badrova
m: Bonamazza
ch: Damir Badrov
m: Zuzana Novotná
hodnocení: výborný 1, CAC

Třída vítězů
44 ACHERON V. COTOPAXI TOR BOHEMIA 12.05.2014 CMKU/TO/6/14
o: Teran Vala Liburna
m: Electra Boss Tor
ch: Jasmina Petlach
m: Bc. Sabina Kučerová
hodnocení: výborný 1, CAC, Klubový vítěz pes, BOB

FENA
Třída mladých
45 ABBU ZEBBU SANEM DIAMOND 30.6.2021 CMKU/TO/113/21
o: Rujan Vala Liburna
m: Francesca Kubusiowe Lasy
ch: Zuzana Novotná
m: Zuzana Novotná
hodnocení: velmi dobrá 2
46 AZRRA WHITE BEAUTY SANEM DIAMOND 30.6.2021 CMKU/TO/116/21
o: Rujan Vala Liburna
m: Francesca Kubusiowe Lasy
ch: Zuzana Novotná
m: Zuzana Novotná
hodnocení: velmi dobrá 4
47 FANTASY SANNARA TOR BOHEMIA 9.7.2021 CMKU/TO/123/21
o: Nubian Dalmatski Vrisak
m: Billa Miral Castle
ch: Petlach Jasmina
m: Lenka Dušková
hodnocení: velmi dobrá 3
48 FREEZEE TAMSIN 9.7.2021 CMKU/TO/120/21
o: Nubian Dalmatinski Vrisak
m: Billa Miral Castrle
ch: Petlach Jasmína
m: Patáková Elvíra
hodnocení: výborná 1, BOJ, Klubový vítěz fena, BOS

Mezitřída
49 AMATITA VILAJA STŘEDNÍ VAŠTAR 28.9.2020 CMKU/TO/98/20
o: Acheron v. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Leda
ch: Bc. Sabina Kučerová
m: Kateřina Szücsová
absence
50 AVELA BEŠKITA SREDNI VAŠTAR 28.9.2020 CMKU/TO/102/20
o: Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Leda
ch: Bc. Sabina Kučerová
m: Bc. Sabina Kučerová
hodnocení: výborná 1, CAC
51 EARTHQUAKE VANITY TOR BOHEMIA 28.8.2020 CMKU/TO/88/20
o: Be My Hurricane tor Bohemia
m: Runa Vala Liburna
ch: Jasmina Petlach
m: Pavel a Šárka Šámalovi
hodnocení: velmi dobrá 2

Třída otevřená
52 ABRAKA DABRA SREDNI VAŠTAR 28.9.2020 CMKU/TO/97/20
o: Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Leda
ch: Bc. Sabina Kučerová
m: Bc. Sabina Kučerová
hodnocení: velmi dobrá 3
53 BILLA MIRAL CASTLE 24.9.2017 CMKU/TO/47/18
o: Ban
m: Melany Miral Castle
ch: Almir Ibric
m: Patáková Elvíra
absence
54 FRANCESCA KUBUSIOWE LASY 27.10.2018 CMKU/TO/73/19
o: Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Kings of Teriers Nikita With Butterfly
ch: Rafal Kubow
m: Zuzana Novotná
hodnocení: velmi dobrá 2
55 PRALINA VALA LIBURNA 9.10.2020 CMKU/TO/104/21
o: Feral Vala Liburna
m: Ruta Vala Liburna
ch: Lorena Kovačiček
m: Petra Šinová + Bc. Sabina Kučerová
hodnocení: výborná 1, CAC

Třída vítězů
56 FLORENTINA KUBUSIOWE LASY 27.10.2018 CMKU/TO/74/19
o: Acheron V. Cotopaxi Tor Bohemia
m: Nikita with Butterfly King of Terriers
ch: Rafal Kubów
m: Bc. Sabina Kučerová
hodnocení: výborná 1, CAC